Sportovní služby

interiér
kavárna

Sport bar, kavárna

Sportbar a kavárnu najdete hned při vstupu do posilovny. Nabízíme širokou škálu nápojů, sportovních potravinových doplňků a vitamínů podporujících vaše sportovní nasazení. Naši odborníci v oblasti výživy vám rádi pomohou s výběrem nejvhodnějších doplňků před tréninkem, během tréninku i po něm a doporučí vám správnou kombinaci suplementů, když chcete získat kondici, ztratit kila, podpořit regeneraci po tréninku nebo tvarovat postavu a budovat svalstvo.

I na baru vás přivedeme blíže k cíli, který jste si vytyčili: na nápojovém lístku najdete kromě jiného sportovní koktejly, iontové nápoje a džusy... Určitě nás ale můžete navštívit nejen v případě návštěvy fitness centra a ochutnat třeba z bohatého výběru kávovinových nápojů a čokolády. A posezení s přáteli pak můžete završit třeba sklenkou vína.

posezeni

Obchod se sportovním zbožím a doplňky výživy

Obsáhlý výčet sportovních výživových doplňků různých značek. Doplňkový prodej sportovního zboží (tréninkové a posilovací rukavice a opasky apod.)

Trenéři

Kvalifikovaní trenéři kulturistiky a instruktoři fitness centra vás budou motivovat do dalších tréninků a starat se o vaši sportovní spokojenost.

Další služby

V případě vašeho zájmu vám naši trenéři změří podkožní tuk a sestaví tréninkový plán dle vašich požadavků a dispozic.